Socialpedagogiskt centrum

FoU-ansvarig - FoU Campus Västervik


Michalea Ericsson
Telefon: 0490 - 25 41 20
E-post: michaela.ericsson@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

(Om du vill vara anonym kan du välja att inte fylla i din e-post. Observera att du då inte kan få något e-postsvar från oss.)

Nedan presenteras FoU Campus Västerviks medarbetare, kontakta oss gärna om du vill veta mer.

FoU-ansvarig

Michaela Ericsson
Telefon: 0490 - 25 41 20
E-post: michaela.ericsson@vastervik.se

Vetenskaplig ledare

Lisbeth Eriksson
E-post: lisbeth.eriksson.2@hv.se

Projektledare (Jämställdhetsintegreringsprojektet)

Johanna Andersson
Telefon: 0490 - 25 41 13
E-post: johanna.a.andersson@vastervik.se

Projektledare (Kommunikation om energi och energiteknik)

Klara Björkum
E-post: klara.bjorkum@vastervik.se

Projektledare (Jämställd ingenjörsrekrytering)

Klara Björkum
E-post: klara.bjorkum@vastervik.se

Projektmedarbetare (Jämställd ingenjörsrekrytering)

Lars Björkvik
E-post: lars.bjorkvik@vastervik.se

Forskare (Jämställdhetsintegreringsprojektet)

Björn Rönnerstrand
E-post: bjorn.ronnerstrand@hv.se

Forskare (Kommunikation om energi och energiteknik)

Charlotta Isaksson
E-post: charlotta.isaksson@hv.se

Malin Pongolini
E-post: malin.pongolini@hv.se

Doktorand (Bygga broar till något nytt)

Susanne Holm
Telefon: 0520 - 22 37 15
E-post: susanne.holm@hv.se

RiSE - Research Institutes of Sweden

Torbjörn Håkansson
Telefon: 0490 - 875 70 / 070 311 5685
E-post: torbjorn.hakansson@lnu.se

Sidan senast granskad den 2 januari 2017
Innehållsansvarig: Beatrice Ström

Socialpedagogiskt centrum

FoU-ansvarig - FoU Campus Västervik


Michalea Ericsson
Telefon: 0490 - 25 41 20
E-post: michaela.ericsson@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

(Om du vill vara anonym kan du välja att inte fylla i din e-post. Observera att du då inte kan få något e-postsvar från oss.)