Pågående upphandlingar

Kontakt kring frågor om upphandling

Västerviks kommun
Upphandlingsenheten
593 80 Västervik

Besöksadress: Spötorget 1

Kontaktpersoner

 Leif Johansson, upphandlingschef, 0490-25 40 26, leif.johansson@vastervik.se

Carolina Rakenius, upphandlare, 0490-25 41 44, carolina.rakenius@vastervik.se

Fredrik Lindström, upphandlare, 0490-25 40 32, fredrik.lindstrom@vastervik.se

Carina Nilsson, upphandlare 0490-25 40 98, carina.nilsson@vastervik.se

Camilla Lundgren, upphandlare , 0490-25 40 21, camilla.a.lundgren@vastervik.se

Anna Liffner, upphandlare, 0490-25 40 76, anna.liffner@vastervik.se 

Anders Strömbäck, upphandlare, 0490-25 40 20, anders.stromback@vastervik.se 

Anna Grandalen, beställare, 0490-25 40 89, anna.grandalen@vastervik.se

Karin Enwall, projektledare e-handel, 0490-25 40 58, karin.enwall@vastervik.se

Emma Norberg, upphandlingsadministratör, föräldraledig
Eva Thunberg, vik upphandlingsadministratör 0490-25 40 81, eva.thunberg@vastervik.se

Fax: 0490-25 55 29

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

vasterviks.kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommunstyrelsen@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

(Om du vill vara anonym kan du välja att inte fylla i din e-post. Observera att du då inte kan få något e-postsvar från oss.)

Genom länken nedan kan du ta del av alla de aktuella upphandlingar som finns i Hultsfreds, Högsbys, Mönsterås, Oskarshamns, Vimmerbys och Västerviks kommun.

Du kan bland annat se sista anbudsdagen, läsa detaljerna kring varje upphandling och se när den publicerades. 

Alla pågående upphandlingar

Sidan senast granskad den 13 november 2013
Innehållsansvarig: Emma Norberg

Kontakt kring frågor om upphandling

Västerviks kommun
Upphandlingsenheten
593 80 Västervik

Besöksadress: Spötorget 1

Kontaktpersoner

 Leif Johansson, upphandlingschef, 0490-25 40 26, leif.johansson@vastervik.se

Carolina Rakenius, upphandlare, 0490-25 41 44, carolina.rakenius@vastervik.se

Fredrik Lindström, upphandlare, 0490-25 40 32, fredrik.lindstrom@vastervik.se

Carina Nilsson, upphandlare 0490-25 40 98, carina.nilsson@vastervik.se

Camilla Lundgren, upphandlare , 0490-25 40 21, camilla.a.lundgren@vastervik.se

Anna Liffner, upphandlare, 0490-25 40 76, anna.liffner@vastervik.se 

Anders Strömbäck, upphandlare, 0490-25 40 20, anders.stromback@vastervik.se 

Anna Grandalen, beställare, 0490-25 40 89, anna.grandalen@vastervik.se

Karin Enwall, projektledare e-handel, 0490-25 40 58, karin.enwall@vastervik.se

Emma Norberg, upphandlingsadministratör, föräldraledig
Eva Thunberg, vik upphandlingsadministratör 0490-25 40 81, eva.thunberg@vastervik.se

Fax: 0490-25 55 29

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

vasterviks.kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommunstyrelsen@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

(Om du vill vara anonym kan du välja att inte fylla i din e-post. Observera att du då inte kan få något e-postsvar från oss.)