Vi använder kakor för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Läs mer om våra webbkakor

Familjedag vintersporter Gamleby 9 februari

Kontakta integrationsgruppen

Integrationsgruppen
Västerviks kommun
593 80 Västervik

Besöksadress:
Nygatan 12, Västervik

Kontaktpersoner

Verksamhetschef flyktingmottagning och integration
Kirsi Sedell Masters
0490-25 51 13
kirsi.sedell-masters@vastervik.se

Flyktingmottagning

Socialsekreterare
Kristina Apell
0490-25 50 84
kristina.apell@vastervik.se

Socialsekreterare
Christina Odh
0490-25 50 82
christina.odh@vastervik.se

Socialsekreterare 
Roger Andersson
0490-25 51 06
roger.a.andersson@vastervik.se

Socialsekreterare
Emelie Sturup
0490-25 53 65
emelie.sturup@vastervik.se

Samordnare samhällsorientering för nyanlända
Torbjörn Pettersson
0490-25 51 43
torbjorn.a.pettersson@vastervik.se

Tillförordnad samordnare
Maria Uppman
0490-25 54 24
maria.uppman@vastervik.se

Administratör
Maria Kihl
0490-25 51 45
maria.kihl@vastervik.se

Integrationsassistent
Reem Alhaddad
0490-25 50 77
reem.alhaddad@vastervik.se

Integrationsassistent
Mulugeta Weldegergis
0490-25 54 22
mulugeta.weldegergis@vastervik.se

Integrationsassistent
Ola Zghibeh
073-083 38 24
ola.zghibeh@vastervik.se

Integrationsassistent
Mohamad Al Badri
072-562 12 18
mohamad.al-badri@vastervik.se

Integration

Integrationsstrateg
Elisabet Sjöstrand
0490-25 50 75
elisabet.sjostrand@vastervik.se

Föreningslots
Johannes Löf
0490-25 51 03
johannes.lof@vastervik.se

Integrationsassistent/ VästerviksVärd
Reem Alhaddad
0490-25 50 77
reem.alhaddad@vastervik.se

Fax

0490-25 50 78

E-post

vasterviks.kommun@vastervik.se

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

vasterviks.kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommunstyrelsen@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

2019-02-06

Välkommen på familjedag i Gamleby!

  • När: Lördag 9 februari klockan 10-14. 
  • Var: Tjustvallen och Ernebergsfältet i Gamleby. 
  • Vad: Kom och prova vinteraktiviteter för hela familjen!

Vi bjuder på grillad korv!

Kontakta integrationsgruppen

Integrationsgruppen
Västerviks kommun
593 80 Västervik

Besöksadress:
Nygatan 12, Västervik

Kontaktpersoner

Verksamhetschef flyktingmottagning och integration
Kirsi Sedell Masters
0490-25 51 13
kirsi.sedell-masters@vastervik.se

Flyktingmottagning

Socialsekreterare
Kristina Apell
0490-25 50 84
kristina.apell@vastervik.se

Socialsekreterare
Christina Odh
0490-25 50 82
christina.odh@vastervik.se

Socialsekreterare 
Roger Andersson
0490-25 51 06
roger.a.andersson@vastervik.se

Socialsekreterare
Emelie Sturup
0490-25 53 65
emelie.sturup@vastervik.se

Samordnare samhällsorientering för nyanlända
Torbjörn Pettersson
0490-25 51 43
torbjorn.a.pettersson@vastervik.se

Tillförordnad samordnare
Maria Uppman
0490-25 54 24
maria.uppman@vastervik.se

Administratör
Maria Kihl
0490-25 51 45
maria.kihl@vastervik.se

Integrationsassistent
Reem Alhaddad
0490-25 50 77
reem.alhaddad@vastervik.se

Integrationsassistent
Mulugeta Weldegergis
0490-25 54 22
mulugeta.weldegergis@vastervik.se

Integrationsassistent
Ola Zghibeh
073-083 38 24
ola.zghibeh@vastervik.se

Integrationsassistent
Mohamad Al Badri
072-562 12 18
mohamad.al-badri@vastervik.se

Integration

Integrationsstrateg
Elisabet Sjöstrand
0490-25 50 75
elisabet.sjostrand@vastervik.se

Föreningslots
Johannes Löf
0490-25 51 03
johannes.lof@vastervik.se

Integrationsassistent/ VästerviksVärd
Reem Alhaddad
0490-25 50 77
reem.alhaddad@vastervik.se

Fax

0490-25 50 78

E-post

vasterviks.kommun@vastervik.se

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

vasterviks.kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommunstyrelsen@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun