Vi använder kakor för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Läs mer om våra webbkakor

Kontakta Mejeriet UNG

Mejeriet UNG

Telefon: 0490-25 56 83

Johan Kjällgren, Samordnare
johan.kjallgren@vastervik.se

 Robert Holmstedt, Fritidsledare 
robert.holmstedt@vastervik.se

Marie Davidsson, Fritidsledare
marie.davidsson@vastervik.se

Therese Filipsson, Fritidsledare
therese.filipsson@vastervik.se

Albin Harrén, Fritidsledare (ansvarig för KUNG) 
albin.harren@vastervik.se

Sarah Tarabeih, Fritidsledare (ansvarig för ungdomsrådet)
sarah.tarabeih@vastervik.se

Rami Al Shehabi, Kulturvärd
rami.al-shehabi@vastervik.se

Kristina Sranka, Fritidsledare
kristina.sranka@vastervik.se

Simon Johansson, Fritidsledare (Föräldraledig)
simon.johansson@vastervik.se

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

vasterviks.kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommunstyrelsen@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

Mejeriets ungdoms och kulturhus

Mejeriet UNG ligger i Mejeriet ungdoms & kulturhus som ligger i centralt i Västervik. Vi är en mötesplats för ungdomar i Västerviks kommun i åldrarna åk 7 - 19 år.

I våra lokaler finns följande:

  • Biljardbord
  • Pingisbord
  • Filmrum
  • Danssal
  • Data och tv-spelsrum
  • Café

Håll er uppdaterade via sociala medier

Följ oss på Facebook (Mejeriet UNG) instagram (@mejerietung) och snapchat (@mejerietung) för inlägg om vad som händer - stay tuned!

Vid frågor

Hör gärna av dig till oss via telefon 0490 - 25 56 83.

Sidan senast granskad den 11 september 2019
Innehållsansvarig: Robert Holmstedt

Kalendarium

Kontakta Mejeriet UNG

Mejeriet UNG

Telefon: 0490-25 56 83

Johan Kjällgren, Samordnare
johan.kjallgren@vastervik.se

 Robert Holmstedt, Fritidsledare 
robert.holmstedt@vastervik.se

Marie Davidsson, Fritidsledare
marie.davidsson@vastervik.se

Therese Filipsson, Fritidsledare
therese.filipsson@vastervik.se

Albin Harrén, Fritidsledare (ansvarig för KUNG) 
albin.harren@vastervik.se

Sarah Tarabeih, Fritidsledare (ansvarig för ungdomsrådet)
sarah.tarabeih@vastervik.se

Rami Al Shehabi, Kulturvärd
rami.al-shehabi@vastervik.se

Kristina Sranka, Fritidsledare
kristina.sranka@vastervik.se

Simon Johansson, Fritidsledare (Föräldraledig)
simon.johansson@vastervik.se

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

vasterviks.kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommunstyrelsen@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun