Vi använder kakor för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Läs mer om våra webbkakor

Kontakt simhallen

Bökensveds Sportcenter

Idrottsgatan 4, 593 50 Västervik

Telefon 0490-25 55 55

E-post simhallen@vastervik.se

Föreståndare Helene Lambertsson

Telefon 0490-25 55 43

E-post helene.lambertsson@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

Kassatider vecka 25-28

Måndagar 12.00-18.30

Tisdagar 6.00-14.30

Onsdagar 6.00-14.30

Torsdagar 12.00.18.30

Fredagar 8.00-14.30

Lördagar 9.00-11.30

Bassängen stänger en timma efter kassan.

 

 Simhallen är stängd vecka 29-33.Vi öppnar den 22 augusti.

 Avvikande öppettider

6 juni Stängt

17 juni Kassan stänger 14.30

23 juni Kassan stänger16.30

24 och 25 juni Stängt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sidan senast granskad den 27 januari 2022
Innehållsansvarig: Helene Lambertsson

Kontakt simhallen

Bökensveds Sportcenter

Idrottsgatan 4, 593 50 Västervik

Telefon 0490-25 55 55

E-post simhallen@vastervik.se

Föreståndare Helene Lambertsson

Telefon 0490-25 55 43

E-post helene.lambertsson@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun